Joker Play

De Joker Play is een multiplayer gokkast specifiek voor de gokhallen. Joker Play is een ontwerp van Janshen & Hahnraths specifiek voor de Nederlandse markt.

Spelbeschrijving:
De JOKER PLAY werkt met een basisspel en een vervolgspel.

BASISSPEL
Het basisspel bestaat uit de volgende spelen:
Bij 10 credits –> 10/20 spel, 15 spelen per spelronde.
Bij 20 credits –> 20/40 spel, 30 spelen per spelronde.
Bij 30 credits –> 30/60 spel, 45 spelen per spelronde.
Bij 40 credits of meer –> 40/80 spel, 60 spelen per spelronde.
Het basisspel wordt gespeeld op de kleine displays naast het alphanumerieke display.

VERVOLGSPEL
Na het basisspel kan het vervolgspel gespeeld worden op de 3 rollen met 5 winlijnen. Bij voldoende punten in de TOTAAL-meter zijn de volgende inzetten mogelijk:
Inzet 4, met een maximale win van 100 punten per winlijn en voor een joker op rol B;
Inzet 8, met een maximale win van 200 punten per winlijn en per joker in zicht;
Inzet 16, met een maximale win van 600 punten per winlijn en per joker in zicht;
Inzet 40, met een maximale win van 1600 punten per winlijn en per joker in zicht;
Inzet 100, met een maximale win van 4000 punten per winlijn en per joker in zicht;
Inzet 200, met een maximale win van 8000 punten per winlijn en per joker in zicht.

Elke actieve joker kan de maximale prijs geven.

Bij inzet 4 is de joker op rol B actief, bij de overige inzetten zijn alle jokers op alle rollen actief. Indien aan het einde van een spelronde de TOTAAL-meter van een speler meer dan 8000 punten heeft, worden 1 of meerdere meters geind totdat de TOTAAL-meterwaarde weer onder de 8000 punten komt. De machine bepaalt zelf (middels een vaste formule) bij welke verhouding van TOTAAL-meterwaarde en AANTAL SPELEN waarde een bepaalde inzet vrijgegeven wordt.

De speler kan middels de INZET knoppen een hogere inzet als op dat moment mogelijk activeren. De machine zal dan doorsparen totdat de gewenste inzet gespeeld kan worden. De speler kan indien gewenst de rollen resetten naar de opstartpositie door de INZET knop van de actieve inzet 1 seconde vast te houden.

Specificaties

Datum toelating: 29/01/2009
Merkteken volgnummer 0792
Aanvrager:
Fabrikant:
Merkteken:
Kabinet:
Techniek:
Piekmachine:
Tags: , , , , ,

Laat een reactie achter